На кожну людину у замовленні: імбир, васабі, палички

Нажаль доставка непрацює! Лише самовивіз) за адресою місто Біла Церква бульвар Михайла Грушевського 13-(Й) На даний час Знижок та Акцій немає!!!

fon

Вам вже вдалося доторкнутися до чарівного світу японської кухні? Продовжіть знайомство з гастрономічніми смаками країни віхідного сонця разом з Masago. Наші страви зможуть доставити справжнє задоволення навіть найвибагливішим гурманам суші та ролів.

У нашому меню Ви обов’язково знайдете страву собі до душі. Наші кухарі дотримуються традіційних японських технологій приготування страв, створюючіи шедеври ресторанної якості.

Для тих, хто цінує час і вважає за краще економити передбачені СПЕЦІАЛЬНІ набори з різними поєднаннями ролів на будь-який смак. Всі суші-набори складені з урахуванням смакових переваг наших гостей з найпопулярнішіх продуктів. Для любителів ролів «Каліфорнія» створений сет «Каліфорнія»; тим, хто любить вугрі, напевно сподобаються набори «Сет Три дракона» або «Маки Сет» з ролами «Маки з авокадо». Ми пропонуємо набори різних розмірів: для невелікої компании, ділової вечері або галаслівої вечірки. Замовляючі наші набори, в яких не сумнівайтеся, що КОЖЕН знайде в них суші за смаком. Суші від Masago- відмінний вибір для всіх бажаючих побалувати себе вишуканими екзотичними стравами.

Ми гарантуємо нашим гостям: